تقویم اپلای
تقویم اپلای
دریافت فایل تقویم

اهمیت تقویم اپلای

برای جلوگیری از اشتباهات و هدر رفت وقت، در میان انبوه مراحل و جزئیات مربوط به اپلای،  

اطلاع از زمان‌بندی درست نقشی کلیدی و سرنوشت‌ ساز ایفا می‌کند.

از جمله دلایل اهمیت زمان‌بندی صحیح این است که شما را از اتلاف وقت و سردرگمی در پیچ و خم مراحل مختلف اپلای می‌رهاند.

عدم توجه به مهلت های تعیین شده برای ارسال مدارک، درخواست بورسیه و سایر مراحل اپلای، می‌تواند به منزله از دست رفتن فرصت ها و به تعویق افتادن برنامه های تحصیلی شما باشد، اما رعایت دقیق مهلت ها، شانس موفقیت شما را در دریافت پذیرش از دانشگاه های مورد نظرتان به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد.

و در نهایت، برنامه‌ریزی صحیح، اضطراب و نگرانی های  فرایند  اپلای را به حداقل می‌رساند و به شما این امکان را می‌دهد تا با آرامش خاطر و تمرکز بیشتری به طی کردن مراحل مختلف این فرآیند بپردازید و  انرژی و زمان خود را صرف تقویت دیگر جنبه‌های مهم اپلای مانند انگیزه نامه و رزومه کنید.

برای بسیاری از دانشجویان ایرانی، مهاجرت تحصیلی دریچه‌ای به سوی فرصت های بی‌نظیر و تجربیات جدید و مسیر رسیدن به آینده‌ای درخشان است. اما پیمودن این مسیر، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و حساب‌شده می‌باشد زیرا تنها یک اشتباه کوچک در این راه می‌تواند تمام زحمات شما را بر باد دهد و برنامه شما را یک یا حتی چند سال به تاخیر بیاندازد. از طرفی دسترسی به اطلاعات موثق و به روز رسانی شده نیز بسیار وقت‌گیر است و تشخیص اطلاعات و منابع قابل اعتماد برای همه افراد ممکن نیست.

به منظور تسهیل فرایند اپلای، گروه مهاجرتی تاپ سولوشن، تقویمی دقیق و منطبق بر جدید ترین اطلاعات تهیه کرده است. این تقویم، ابزاری کارآمد برای برنامه‌ریزی دقیق و گام به گام مراحل اپلای است که توسط کارشناسان مجرب برای هر کشور و بر اساس نیاز و هدف شما کاملاً شخصی سازی شده و به گونه‌ای طراحی شده است که تنها با یک نگاه بتوانید در کمترین زمان از مهم‌ترین اطلاعات مربوط به پروسه آگاه شوید و در هر زمان و مکانی تنها با همراه داشتن گوشی تلفن و یا کامپیوتر خود بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. این تقویم همچنین به طور مداوم مطابق با قوانین و شرایط جدید و آخرین تغییرات در فرآیند اپلای دانشگاه‌ های مختلف در اروپا و کانادا به‌روزرسانی می‌شود.

همین حالا با تنها پر کردن فرم زیر، تقویم اپلای  مخصوص خود را دریافت کنید و مسیر موفقیت تحصیلی خود در کشور مورد علاقه‌تان را با برنامه‌ریزی ای دقیق و خیالی آسوده، آغاز کنید.

همچنین در صورت نیاز به راهنمایی و پشتیبانی می‌توانید با مشاوران مجرب ما در تاپ سولوشن مشاوره داشته باشید.

اولین نفر باش!

می‌خوای اولین نفر از تخفیف‌ها و اخبار مهاجرت باخبر بشی؟
ایمیلت رو در باکس زیر وارد کن

250 یورو تخفیف!

تا پایان اسفند ماه میتونی از 250 یورو تخفیف در تمامی قراردادهای تحصیلی تاپ سلوشن استفاده کنی.

فرانسه - ایتالیا - آلمان - انگلستان - کانادا